Zaopatrzenie w nabiał

Dział Handlu i Marketingu Lubelskiej Spółdzielni Usług Mleczarskich oferuje zaopatrzenie w nabiał małych i dużych przedsiębiorstw. Dostarczamy produkty z mleka krowiego, owczego i koziego do sklepów spożywczych, placówek szkolno-wychowawczych, zakładów pracy, instytucji publicznych, restauracji, piekarni, zakładów gastronomicznych itp. Obsługujemy około 2000 odbiorców na terenie województwa lubelskiego oraz województw ościennych. W naszych specjalistycznych magazynach dysponujemy artykułami mleczarskimi, w tym kefirami i serami, od ponad 60 uznanych producentów z regionu i całego kraju.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży 700 rodzajów wyrobów z mleka krowiego, owczego i koziego. Dzięki temu, że jesteśmy dystrybutorem o profilu specjalistycznym, kompleksowo zaopatrujemy naszych klientów w nabiał, w tym w różnego rodzaju sery i kefiry. Daje nam to możliwość zaspokojenia wszystkich potrzeb asortymentowych odbiorcy. Oferujemy po kilkadziesiąt rodzajów wyrobów z danej kategorii.

Będąc jednym z liderów w branży nieustannie rozszerzamy nasz asortyment o nowe produkty. W ofercie znajduje się ponad 800 wysokiej jakości artykułów mleczarskich pochodzących z regionu lubelskiego oraz innych części Polski.

Oferujemy również duży asortyment artykułów zaopatrzenia technicznego. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę oraz specjalistyczny transport do każdego klienta. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą zainteresowaną towarami z krowiego, owczego lub koziego mleka.

Promocje

Kontakt -Dział handlowy 

e-mail:

handel@lsum.pl

tel. 81-747-73-52
tel. 747-65-21
tel. 747-66-52
tel. 81-747-81-41 wewn.43,15,16
magazyn: wewn.17,47